Fotokniha
Fotokalendář
Na objednávku
Software

Nevíte si rady? Fotokniha? Fotokalendář?

Téměř každý z nás již dnes využívá počítač a služby internetu.
A přesně tyto dvě věci Vám stačí k vytvoření Vaší originální a jedinečné Fotoknihy nebo Fotokalendáře. Stačí se připojit z pohodlí domova, kanceláře ... prostě odkukoliv, kde budete chtít vytvořit svůj projekt a objednat vlastní Fotoknihu nebo Fotokalendář.
Nikam nemusite chodit, objednávka Vám bude doručena kam si budete přát v co nejkratším termínu.

Je to snadné:

 1. Připravte si digitální fotografie (staré fotografie lze naskenovat)
 2. Vyberte si projekt, který ze svých snímků v našem programu sestavíte:
  • - fotokniha
  • - kalendář
  • - školní kalendář
  • - stolní kalendář
 3. Vytvořte si vlastní fotoknihu nebo fotokalendář
 4. Odešlete objednávku na jeden či více výtisků podle přání
 5. Podělte se o vzpomínky na své zážitky s přáteli a rodinou

Vytvořte si vlastní fotoknihu

1. Automaticky
Předem si v počítači vytřídíte fotografie, poté v několika krocích navolíte vzhled celé knihy a necháte automaticky vyplnit. Nakonec doladíte detaily a je hotovo. Ideální řešení pro jednoduchá fotoalba či produktové katalogy.

2. Krok za krokem
Připravte si fotografie předem do samostané složky v počítači, případně je i předem upravte a dolaďte v některém ze specializovaných fotoeditorů, se kterým umíte pracovat.
V našem nainstalovaném programu importujte fotografie a stránku za stránkou si vybírejte styl uspořádání snímků, pozadí na stránce či dvoustránce, vzhled orámování fotografií i styl popisu včetně druhu, velikosti a barvy písma.
Možnosti jsou nepřeberné a uvidíte, že se budete dobře bavit. Nakonec si hotový projekt zkontrolujte a odešlete objednávku.

3. On-line objednávka
Nevíte si rady, s počítačem se příliš nepřátelíte, nebo prostě jen nemáte čas? ŘEŠENÍ je jednoduché - Fotoknihu nebo Fotokalendář vytvoříme za Vás! A máte ji bez práce, pouze nám zašlete své fotografie.
Napište a my Vás budeme kontaktovat.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Odesílání dat
Pokud během odesílání dat fotoknihy dojde k přerušení internetového připojení, nemusíte se obávat, že bude nutné vše posílat znovu. Po obnovení připojení program automaticky naváže tam, kde přenos skončil, a plynule dopraví do tisku zbylá data. Teprve poté dostanete e-mailem potvrzení, že je vše v pořádku a zároveň pokyny k úhradě objednávky.

Alternative flash content

Requirements